ننه

 

 

 

آهای ننه بیچاره، آهای ننه مظلوم، آهای ننه دوست داشتنی، یه کمی دیر یادم اومد راجع به تو بگم ولی ماهی رو هر وقت از آب بگیری میمیره.<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

تا حالا دیدید ننه های قدیم با این مامانای جدید چقد فرق دارن.

منظورم از ننه های قدیم مادرهای خودمونه و مامانهای جدید هم این زنهایی که تازه مادر میشن.اون قدیما مادرها مجبور بودن از صبح تا شب عین سگ واسه یه مشت مفت خور کون نشسته عوضی جون بکنن، نه عشقی در میون بود نه حق انتخابی ونه اصلا" کسی اونا رو آدم حساب میکرد،زن خونه فرقی نداشت که چجور آدمیه ، فقط با اون مثل یک برده رفتار میشده، اون شوهر نفهم و اون توله سگهاش هم روزی متوجه میشن که مادر چیه که دیگه کار از کار گذشته. اون موقع هم فقط میتونن به یاد اون عرعر گریه کنن و رو بازوهاشونو خالکوبی کنن (سلطان غم مادر)، آخه دیگه کسی نیست جورابای بو گندوی اونا رو بشوره و واسشون نوکری کنه.آخه اونا از مردونگی چیزی به جز اینکه ماتحتشون رو بزارن رو متکا و قلیون دود کنن و عربده بکشن کاری بلد نیستن.

اما مادرای این دوره و زمونه فقط بلد هستن از صبح تا شب بشینن شبکه فشیون نگاه کنن، ناخنهاشونو مانیکور کنن و از اون طرف هم مف از دماغ بچه شون آویزونه ، تا یه هفته خبر دار نمیشن که ناز ببولیشون خودشو خراب کرده . هر وقت هم چیزی میشه نفرین میکنن که الهی تیکه تیکه شده ات رو واسم بیارن و از این حرفا، یکی هم نمیدونه میگه آخیییییییییییییییی که این زن چقد مظلومه. عوضش بیچاره مردای این دور و زمونه که همه اونا چشماشون کور شده و فک میکنن که عاشق شدن و نباید جیک بزنن و اگه هم از گل نازکتر به اون بگن فکر میکنن که خیانت کردن وباید خودکشی کنن.

اههههههههههههه

کی گفته که اعصاب من خورده من خیلی خونسرد هستم.

ننه جون روزت مبارک.

روم نمیشه ولی از همینجا میبوسمت.   

 

/ 3 نظر / 4 بازدید
الهام

بلاگر هم بوذد بلاگرهای قديم! يکم آپ تو ديت تر بودند! يکم خونسرديشونو حفظ ميکردند! چه دوره و زمانه ای شده! واه واه واه! خاک به گورم!!!!!!!! راستی مگه روز مادر بوده؟!

nasim

راستشو بخوای نه اون دوره خوب بوده نه اين دوره. ولی اين دوره از نظر من بيتره . حالا شما خونسرديه خودتونو حفظ کنين. تا بعد .

samira

سلام.من نميخوام آرومم کنی اگه مْردی.....قشنگ بود أپ کردی خبرم کن